Slider

ODA TİPLERİ

icon

DENİZ MANZARALI TERASTA ÖZEL HAVUZLU SÜİT ODA

Şık mobilyalara ve modern tasarıma sahip içinde jakuzisi bulunan bu odalarımızın her biri konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde kaliteli hizmet standardı sunmaktadır.

DENİZ MANZARALI JAKUZİLİ ODA

Şık mimari ile dekore edilen geniş alanlı teraslı, terasında jakuzili ve konforlu odalarımızda misafirlerimizin kendilerini evinde hissedecekleri ve unutulmaz bir tatil deneyimi kazanacakları her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

DENİZ MANZARALI SUPERIOR ODA

Şık mobilyalara ve modern tasarıma sahip içinde jakuzisi bulunan bu odalarımızın her biri konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde kaliteli hizmet standardı sunmaktadır.KISMİ DENİZ MANZARALI STANDART ODA

Aydınlık renklerde ve modern mobilyalarla dekore edilmiş olan bu odalarımızda diğer odalarımızda olduğu gibi tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür. Diğer odalarımızdan tek farkı balkona çıkıldığı zaman denizi yan cepheden görmesidir.

KISMİ DENİZ MANZARALI AİLE ODASI

Modern dekore edilmiş ve oldukça ferah Aile Odalarımız 4 kişilik ailelerin rahatça konaklayabilmesi için tasarlanmıştır. Ebeveynler için büyük yataklı bir oda + iki tek yataktan oluşan ayrı bir oda şeklindedir.

DENİZE SIFIR HAVUZLU MÜSTAKİL DUBLEKS SÜİT

Denize sıfır, özel havuzlu, müstakil, 3 odalı, her odaya ait wc/banyosu içinde, toplamda 6 kişinin konaklayabileceği mutfağı, salonu, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, özel otoparklı dublex konaklama birimi

bizi instagram'da takip edin