ODA TİPLERİ

 

Çoğu odadan müthiş bir panoramik manzaranın göründüğü, Likya Sahilinin turkuaz sularına bakan otelimizin bütün odaları misafirlerimize her tür konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

KISMİ DENİZ MANZARALI STANDART ODA

Aydınlık renklerde ve modern mobilyalarla dekore edilmiş olan bu odalarımızda diğer odalarımızda olduğu gibi tatilcilerin tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Diğer odalarımızdan tek farkı balkona çıkıldığı zaman denizi yan cepheden görmesidir.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DENİZ MANZARALI SUPERIOR ODA

Konaklamanız sırasında en üst düzey konforu ve rahatlığı sağlamak üzere en modern tasarımla donatılmış olan bu odalar, nefes kesen bir deniz manzarasına uyanmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olacaktır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

AİLE ODASI

Modern dekore edilmiş ve oldukça ferah alana sahip Aile Odalarımız dört kişilik ailelerin rahat bir şekilde konaklayabilmesi için tasarlanmıştır. Ebeveynler için büyük yataklı bir oda ile standart ölçülerde iki tek yataktan oluşan ayrı bir oda şeklinde dizayn edilen odalarımızda ailelerimizin konforu ön planda tutulmuş ve tatil konaklaması için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DENİZ MANZARALI JAKUZİLİ BALAYI ODASI

Şık mimari ile dekore edilen geniş alanlı teraslı, terasında jakuzili ve konforlu odalarımızda misafirlerimizin kendilerini evinde hissedecekleri ve unutulmaz bir tatil deneyimi kazanacakları her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DENİZ MANZARALI ÖZEL HAVUZLU SÜİT

Şık mobilyalara ve modern tasarıma sahip içinde jakuzisi bulunan bu odalarımızın her biri konaklamanızı akılda kalıcı bir deneyim haline getirmek için beklentilerinizin de ötesinde kaliteli hizmet standardı sunmaktadır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ